شنبه, 29 شهریور 1399 10:32

گزیده آمارهای اقتصادی بخش کشاورزی سال‌هال 95 الی 97-اصلاح شده

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

اقتصاد کشاورزی ایران در یک نگاه

اقتصاد کشاورزی ایران در یک نگاه با هدف ارائه تصویری کلی از آمار و ارقام اقتصادی و تولیدی بخش کشاورزی تهیه شده و امکان دسترسی سریع و آسان مخاطبان به آمار و اطلاعات بخش کشاورزی را فراهم می­سازد. این آمار مستند به معتبرترین منابع رسمی منتشر کننده آمار در کشور است.

آمار مربوط به ارزش افزوده بخش کشاورزی، تولید ناخالص داخلی کشور، سرمایه­گذاری، موجودی سرمایه و تسهیلات پرداختی به بخش کشاورزی از بانک مرکزی، کلیه آمارهای مرتبط با شاغلین بخش، هزینه تولید محصولات زراعی و قیمت فروش محصولات زراعی، باغی و دام از مرکز آمار ایران، اهداف برنامه از سند برنامه ششم، شاخص‌­های بهره‌­وری از سازمان ملی بهره‌­وری ایران، تولیدات کشاورزی اعم از زراعی، باغی، دام، شیلات و طیور و بیمه محصولات کشاورزی برگرفته از آمارنامه­‌های وزارت جهاد کشاورزی و آمار تجارت محصولات کشاورزی و صنایع غذایی نیز از گمرک جمهوری اسلامی ایران اخذ شد. سایر آمار شامل رشدها، سهم‌­ها، نسبت­ها، شاخص کارایی سرمایه، سود حاصل از فروش محصولات زراعی و ضریب نفوذ بیمه با استفاده از آمار و اطلاعات منابع آماری فوق محاسبه و در جدول درج گردید.

 

 دانلود متن کامل گزارش

خواندن 3892 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 29 شهریور 1399 10:35
مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب
ارتباط با ما
آدرس: تهران، خیابان طالقانی، نبش خیابان شهید موسوی (فرصت)، پلاک ۱۷۵ - اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، ساختمان جدید ، طبقه ۳
صندوق پستی: ۱۵۸۳۶۴۸۴۹
تلفن: ۸۵۷۳۲۵۸۵۵-۸۵۷۳۲۸۵۱
پست الکترونیکی: info@awnrc.org
telegraminstagram